ANTONSŠobrīd ir kļuvis populāri paprasīt naudu, kādam savam sapnim, pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, un kā redzams cilvēki šādus sapņus atbalsta.

Arī man ir sapnis. Sapnis glābt omāru. Tas pat nebūs nekāds izklaides brauciens, lai paskatītos uz pinvīniem, tā būs reāla, dzīvības glābšanas operācija. Operācijai dosim nosaukumu „ANTONS”.

Omārs Antons, šobrīd vēl dzīvo mazā ūdens traukā, kas ir piepildīts ar jūras ūdeni, kura cirkulāciju, Antona dzīvības nodrošināšanai, šobrīd vēl var ar lētu Ķīnā ražotu ūdens sūknīti. Antonam uz spīlēm ir uzvilktas spīļu gumijas, lai viņš sevi nevarētu satraumēt. Antonam trūkst dabīgās vides un speciālas barības. Ja neko nepasākt, tad Antonam draud drīza dzīves pārtraukšanās... 

Un tas pat nav mans izdomājums: Pasaules Dabas Fonds uzskata, ka omāri jau ir uz izmiršanas robežas un nepieciešams glābt katru omāru, sīkāk par to atrodama informācija ir šeit: http://www.pdf.lv/lv_LV/ko-mes-daram/ude…
Nepieciešams ir uzņēmēju un vienkārši turīgu cilvēku atbalsts, lai varētu nogādāt omāru, līdz dzimtajiem ūdeņiem, ko es varētu arī izdarīt, bet trūkst nepieciešamo naudas līdzekļu, lai varētu apmaksāt lidmašīnas biļeti līdz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, dzīvošanu viesnīcā un vietējo transportuzņēmumu pakalpojumu segšanai. 

Kopējā summa, kas šai glābšanas operācijai, ir vajadzīga, ir tikai 3000€. Dalies ar šo ziņu ar saviem draugiem, un glābsim Antonu kopā! Tev pat nav jāatsakās no savām dārgajām biznesa pusdienām, atsakies piemēram no kārtējās nevajadzīgās lietas iegādes.

Jums pat nav jādodas uz savam internetbankām, jo visu esmu noorganizējis caur drošo PayPal servisu, kas ļaus Jums ziedot, pa taisno no savas kredītkartes vai Paypal konta.

Ja nespēj atrast pat 20 € tad, vienkārši pārsūti šo lūgumu saviem draugiem, spied LIKE, SHARE, RT un visas citas iespējamās pogas.

Ziedojumus vākšu līdz 19.februārim, ja summa nesavāksies, pārskaitīšu to kādam kurš brauks skatīties pingvīnus.

OPERĀCIJAS ATBALSTA  POGA IR TE:Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru